Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Witajcie
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Kiedy się zapomina?
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-03-2018 19:44
Najważniejsze pytanie - układasz na nowo rzeczywistość z mężem czy bez?

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Kiedy się zapomina?
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 20-09-2018 19:44
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Zdradzona81
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 13.03.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-03-2018 14:40
Z mężem. Wszystko postaram się dziś opisać

Post doklejony:
Jak wspomniałam, dowiedziałam się rok po fakcie. Przed zdradą nasz związek przechodził kryzys. Kiedy poczułam, że coś się dzieje bardzo nie tak, zaczęłam mocno walczyć o ten związek. Udało się wywalczyć coś naprawdę wspaniałego, ale niestety w międzyczasie zdążyło już dojść do zdrady. Krótkiej, bo trwającej zaledwie trzy dni. Mąż przez rok to ukrywał, bo uważał, że załamie mnie to. Ja z kolei uważam, że nawet najgorsza prawda jest lepsza od pięknych kłamstw. Choć teraz sama już nie wiem... W tym momencie nasz związek jest naprawdę wspaniały, we wszystkich aspektach. Jesteśmy super przyjaciółmi i uwielbiamy spędzać z sobą czas. Robimy sobie małe niespodzianki, staramy się wyjeżdżać, wychodzić.
Jest tylko jedna zajebiście straszna rzecz, która na to wszystko kładzie cień. I najgorsze, że tego się nie da zmazać i cofnąć, bo się już stało i będzie na zawsze częścią naszej relacji.
Edytowane przez Zdradzona81 dnia 14-03-2018 14:52
dirty
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Szczecin

Data rejestracji: 02.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-03-2018 16:16
Jeśli udało Wam się ustalić przyczyny kryzysu, skorygować je i na nowo coś rozpalić super. Stan który mamy my (my zdradzeni) po zdradzie w głowie w dużej mierze zależy od nas samych i czasu. To stan zawieszenia pomiędzy tym co się stało (życie przeszłością takie drapanie ran), a życie przyszłością - bo jest lek z uwagi na utracone zaufanie. Wtedy niestety ucieka to dziś, w którym mentalnie nas nie ma.
Wchodzimy wtedy w stan bolu, poczucia krzywdy i znajdujemy milion powodów by się w tym pławic. Zaczyna sprawiać to swego rodzaju przyjemność.
Sam muszę się ciagle stymulować by ten stan nie wracał (właściwie pokusa wraca) chodzi by nie dawać mu się zdominować. To oznacza, ze nie zapominamy bo tego się nie da zrobić ale stymulujemy się do życia tu, budowania a nie destrukcji.
Zdradzona81
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-03-2018 17:07
Ja mam chwile, kiedy jest OK i zaczynam normalnie żyć, ale potem przychodzą dziwne fazy, że zaczynam na nowo rozpaczać, robić sceny. Mój mąż, który przeszedł fazę wyrzutów sumienia wtedy, teraz nie ma już takich emocji. Mówi, że zamknął wszystko już jakiś czas temu i w tym momencie ta sytuacja est dla niego odległa, jakby się nigdy nie wydarzyła.
Czasem żałuję, że nie powiedział mi od razu, bo wtedy przeszlibyśmy to razem. Z drugiej strony wtedy chyba mnie by to zabiło.
Andzia76
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Data rejestracji: 04.11.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-03-2018 19:17
Zdradzona81 napisał/a:

Post doklejony:
Jest tylko jedna zajebiście straszna rzecz, która na to wszystko kładzie cień. I najgorsze, że tego się nie da zmazać i cofnąć, bo się już stało i będzie na zawsze częścią naszej relacji.

Napiszę od siebie - ten cień u mnie znikł, rozpłynął się, choć trwało to ładnych parę lat. Więc może daj sobie też czas. Czy zawsze będzie częścią? Niby tak, ale jak dla mnie na obecną chwilę już bezbolesną, czego i Tobie życzę.
Zdradzona81
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-03-2018 22:29
Andzia76 napisał/a:
Zdradzona81 napisał/a:

Post doklejony:

Napiszę od siebie - ten cień u mnie znikł, rozpłynął się, choć trwało to ładnych parę lat. Więc może daj sobie też czas. Czy zawsze będzie częścią? Niby tak, ale jak dla mnie na obecną chwilę już bezbolesną, czego i Tobie życzę.

Dziękuję :*
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-03-2018 08:14
Czas, czas, czas...
Tak, musisz być dla siebie dobra i dać sobie czas.
Zdrada wszystko zmienia, ale też wiele uczy.
W szczególności pokory o dystansu.
I śmiem twierdzić, że dobrze przerobiona może z czasem zmienić wiele na dobre.
Powodzenia.

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info