Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Autor Zdradziłem kiedyś ,żałuję....
leas
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Miejscowość: łódź

Data rejestracji: 17.05.20

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-05-2020 22:15
Hmm, napiłem się Budweisera i szczerość mnie naszła... Poznałem żonę jak miałem 17 lat. Chodziliśmy 5 lat potem małżeństwo. Po 15 latach zdradziłem ją kilka razy z tutkami, dziewczynami z sieci, bardzo fajnie było przez chwilę. Nie wiem dlaczego. Może dlatego, że nie miałem nigdy innej? Nigdy nie przestałem kochać mojej 1 miłości. Po 5 latach powiedziałem jej- kiedyś Cię zdradziłem, ale od 5 lat już nie i nigdy tego nie zrobię. Uwierzyła, darowała. Wiem, że to się wydaje niemożliwe, ale tak było. Minęło już 12 lat od zdrady. Czuję się jak niepijący alkoholik. Wiem, że nigdy tego ni zrobię. Wiem, że to groźne. W pewnym wieku łatwość "załatwienia" sobie dziewczyny to jak pstryknięcie palcem ( tak od ok. 40 r.ż) . Za kasę lub bez niej. Może komuś się przyda ta historia. Pozdrawiam serdecznie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Zdradziłem kiedyś ,żałuję....
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 02-06-2020 23:00
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zdradziłem kiedyś ,żałuję....
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-05-2020 04:12
Po 5 latach powiedziałem jej- kiedyś Cię zdradziłem, ale od 5 lat już nie i nigdy tego nie zrobię. Uwierzyła, darowała.

tak po prostu ?
zrzuciłeś to co ciebie męczyło na nią, za ciężko było z tym żyć?;
Czuję się jak niepijący alkoholik. Wiem, że nigdy tego ni zrobię. Wiem, że to groźne.

ufam ludzkim potrzebom, pragnieniom i marzeniom a nie lękom, które szybko mogą przestać istnieć; jeśli ktoś powtarza, że nigdy czegoś nie zrobi to znaczy że ma z kontrolą siebie duży problem i zaklina rzeczywistość;

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia

Edytowane przez Yorik dnia 18-05-2020 04:18
Autor RE: Zdradziłem kiedyś ,żałuję....
aster
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Data rejestracji: 15.02.19

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-05-2020 05:31
Uwierzyła, darowała. Wiem, że to się wydaje niemożliwe, ale tak było. Minęło już 12 lat od zdrady.

Tak po prostu?smiley A może ona też ma coś za uszami no i teraz jesteście kwitasmiley.
Wybaczyłbyś tak po prostu?

trudno jest łatwo żyć
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info