Reklamy...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Ogłoszenia Ostatnio dodane Dodaj ogłoszenie


10 ostatnich ogłoszeń
Usługi szpiegowskie - Detektywi -
lipiec 03 2018 02:11:49
Potrzebujesz pomocy hakerskiej? Zajmujemy się branżą wiele lat, mamy wiele zadowolonych klientów i dobrą renomę. Świadczymy wszelkie usługi hakerskie m.in (facebook, whatsapp, viber, poczta, keyloggery i wiele innych) Przyjmujemy każde zlecenie. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie w zależności od zakresu usług i czasu.
Jesteś zainteresowany? Napisz! hackgrouppl@gmail.com
- e-mail -Profesjonalna pomoc - Detektywi -
maj 27 2018 15:31:42
Szczerze polecam biuro detektywistyczne windykacja-detektyw.pl, działają na terenie całej Polski. Nie zawiodłam się a moja sprawa była dość skomplikowana ;) Myślałam, że nie uda się już nic zrobić, jednak wynajęcie detektywa było najlepszym posunięciem. Udało mi się uzyskać dobre materiały do sądu a przy okazji odzyskałam swoje długi
- e-mail -CBS Detektywistyka - Detektywi -
kwiecień 17 2018 19:59:52
Witam
Przez pięć lat byłam szczęśliwą mężatką. Gdy urodził się nam Syn mąż zaczął dziwnie się zachowywać. Wracał późno z pracy, wyjeżdżał w delegacje, wieczorami ukradkiem smsował i co zmroziło krew w moich żyłachr30; zaczął przynosić do domu gejowskie czasopisma. Po kilku miesiącach takiego funkcjonowania pod jednym dachem stwierdził, że jest wypalony w naszym związku i musi wszystko przemyśleć. Wyprowadził się do naszego drugiego mieszkania. Zdawałam sobie sprawę, że nasz związek legł w gruzach. Koleżanka poleciła mi firmę CBS Detektywistyka S.C., musiałam sprawdzić co tak naprawdę kryje się za zachowaniem męża. Pan Artur Konieczny i Szczepan Matusewicz zajęli się jego obserwacją. Po czterech dniach czynności okazało się, że mąż spotyka się z koleżanką z pracy. Raport był bardzo szczegółowy, zawierał mnóstwo zdjęć i filmów r11; pocałunki itp. Dziś jestem po rozwodzie z orzekaniem o winie tego drania. Bardzo dziękuję za pomoc Panu Arturowi i Szczepanowi r11; gdyby nie Oni nie wiem jak potoczyłyby się moje losyr30; Szczerze polecam solidną firmę - CBS Detektywistyka S.C. 

Pozdrawiam Paula
- e-mail -sprawy rozwodowe - Detektywi -
marzec 12 2018 13:12:42
W ramach usługi dyskretnie i profesjonalnie przygotujemy dokumentację fotograficzną oraz audiowizualną, która jest bardzo istotnym elementem postępowania dowodowego. W zależności od przyczyn rozpadu małżeństwa nasi Detektywi ustalą m.in. plan dnia współmałżonka, jego najbliższe otoczenie, źródło utrzymania i zarobkowania, składniki majątkowe, a w przypdku zdrady dane personalne i adresowe kochanków oraz inne czynniki mogące mieć istotny wpływ na rozstrzygnięcie sprawy.

kontakt
bok@detektyw.pl
infolinia 530 997 130
- e-mail - strona internetowa -szukam haker szukam hakera usługi szpiegowskie - Detektywi -
marzec 07 2018 20:01:07
Potrzebujesz pomocy hakerskiej? Zajmujemy się branżą wiele lat, mamy wiele zadowolonych klientów i dobrą renomę. Świadczymy wszelkie usługi hakerskie m.in (łamanie hasła facebook, poczta, keyloggery, ataki DDOS) Przyjmujemy każde zlecenie. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie w zależności od zakresu usług i czasu.
Jesteś zainteresowany? Napisz! hackgrouppl@gmail.com
- e-mail -Ogólnopolskie Biuro Operacyjno Śledcze Detektywi 24h/7 www.obos.sos.pl - Detektywi -
luty 28 2018 18:00:56


Szanowni Państwo!Biuro Detektywistyczne świadczy Usługi Detektywistyczne i Windykacyjne na terenie woj. pomorskiego i całej Polski. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, również z doświadczeniem w pracy w Policji dla których bycie detektywem to nie tylko praca, ale też pasja. Nasi Detektywi posiadają doświadczenie, odpowiednie uprawnienia - licencja detektywistyczna. Posiadamy wpis do Rejestru Działalności Regulowanej prowadzonej przez MSWiA oraz Obowiązkowe Ubezpieczenie OC .

Udało nam się zbudować sieć kontaktów, które umożliwjają nam pozyskiwanie wiarygodnych i użytecznych informacji.

Współpracujemy z Kancelarią Prawną i zapewniamy pomoc na każdym etapie postępowania sądowego.

Współpracujemy z firmami i klientem indywidualnym.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy z naszych pracowników był dokładnie sprawdzoną i kompetentną osobą, cieszącą się nieposzlakowaną opinią, ponieważ od samego początku naszej działalności chcemy być dla Państwa godnym zaufania partnerem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Współpracujemy - Zaufali Nam .
- e-mail - strona internetowa -Zadowolona z usług CBS Detektywistyka - Detektywi -
luty 06 2018 16:14:38
Skorzystałam z dobrych opinii w internecie Panów z CBS Detektywistyka. Nie zawiodłam się. Z prac wykonywanych w weekend otrzymałam obszerny i dokładny raport, ze zdjęciami, filmami. W opinii mojej Pani Prawnik materiał jest nie do podważenia. Podczas prac byliśmy w stałym kontakcie, byłam na bieżąca informowana i wiedziałam za to płacę. Cieszę się, że trafiłam na tych Panów. Różne opinie o biurach detektywistycznych słyszałam i czytałam, a w tym przypadku pełne zadowolenie i rewelacyjny materiał. Polecam.
- e-mail -Top Detektyw. - Detektywi -
październik 29 2017 11:43:39
Dzień dobry.
Nazywam się Rafał Nowicki, jestem dyrektorem operacyjnym w biurze detektywistycznym Top Detektyw.
Problemy naszych PT Klientów rozwiązujemy w sposób cichy i skuteczny. Dostarczony raport z czynności detektywistycznych w rękach prawnika jest nie do podważenia i praktycznie broni się sam. Jeżeli szukasz dobrego, operatywnego i dyskretnego detektywa zapraszam do sprawdzenia naszych referencji. Zobacz też programy telewizyjne z naszym udziałem (min. TVN, Polsat i YouTube).
Nasze usługi nie należą do najtańszych ale z całą pewnością do najbardziej wydajnych.
- e-mail - strona internetowa -polecam - Detektywi -
październik 15 2017 19:24:01
Hej
Szukałem ostatnio detektywa żeby rustrzeliłr1; ciągłe zdrady mojej żony. Byłem na kilku spotkaniach z firmami detektywistycznymi. Chłopaki z CBS Detektywistyka wydawali mi się najbardziej rzeczowi. Pokazali mi prezentację żebym wiedział czego można się po nich spodziewać. Sprowadzili mnie trochę na ziemię r11; powiedzieli konkretnie co mogą zrobić z czego się nie da. Finalnie wykonali kawał dobrej roboty r11; dużo zdjęć i filmów. Materiał okazał się w ocenie mojego prawnika zadowalający. Pan Artur Konieczny nie wciskał mi na pierwszym spotkaniu umowy do podpisania r11; polecił mi przemyśleć chęć współpracy z Nimi. I był to strzał w dziesiątkę. W 100% solidni i przygotowani merytorycznie do pracy.

Graboś
- e-mail -Rzetelnie, dyskretnie, szybko, w dobrej cenie - Detektywi -
wrzesień 27 2017 20:00:04
CBS DETEKTYWISTYKA
Jesteśmy byłymi funkcjonariuszami policji, mamy duże doświadczenie, odpowiedni sprzęt i wiedzę merytoryczną. W każdym miesiącu przyjmujemy nawet kilkanaście zleceń zweryfikowania małżonka/partnera. Przekazujemy obszerny raport ze zdjęciami i filmami - każdy dzień, każda godzina zweryfikowana, opisana, poparta materiałem fotograficznym. Zlecenia przyjmujemy na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu:
http://www.cbsdetektywistyka.pl/
- e-mail -Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info