Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 1 zobacz kto)
~ gorolka

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 42
Użytkownicy Online: Andzia76, Zahira, gorolka

Zarejestrowanch Uzytkowników: 12,788
Najnowszy Użytkownik: Anulka00
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Twoje miejsce
Reklamy...
Nie daje rady
Zdradzony przez żonęWitam
Moja historia jest jak z kiepskiego filmu moja żona 11 czerwca poznała faceta którym jest zafascynowana . Ja pracuję wiecznie poza domem jestem kierowcą ciężarówki. Trzy lata temu otworzyłem własną działalność .w tym czasie różnie nam się wiodło pod względem finansowym miałem wrażenie że przeżywamy nawet renesans w związku bo mieliśmy tyle problemów za sobą że myślałem że nic już nie jest w stanie złamać .jednak po 11 czerwca wszystko się zmieniło byłem tak bardzo zapatrzony w żonę i tak bardzo kochałem że zwróciłem uwagę na jej zachowanie .dziś już wiem że jest płomienna miłość doszło do zdrady , odtrąciła mnie a dnia na dzień życie w ponad miesiąc wywróciło mi się do góry nogami . dziś ja jestem cieniem człowieka z mają tego roku kompletna załamka mam do siebie pretensje że bardziej nie dbałem o nią że walka o pieniądze była na pierwszym miejscu .mam 40 lat jesteśmy 14 lat po ślubie mamy dwie wspaniałe córki i boli mnie chyba najbardziej to że nie stać jej było do tej pory na szczerą rozmowę i nawet do dziś nie wiem co jest powodem tak naprawdę . wszelkie moje próby ratowania związku padły odbijałem się jak od ściany z jej strony wygląda inaczej bo padły słowa że nawet ją nękam . Ja dziś na wyjeździe walczę ze sobą nie mogę spać, jeść żyć jestem kompletnie załamany wiem że utrzymują ze sobą kontakt SMS są pisane do niego i z powrotem co 15 minut i tak od rana do wieczora. Ona jest pewna rozwodu ja już chyba też tylko ból jest tak wielki nie umiem się pozbierać myśli o córkach tylko dają mi siłę . Nie daję już rady tak naprawdę w ferworze walki o forsę straciłem kontakt ze znajomymi i nawet nie mam się i komu pożalić pomyślałem że tutaj wszystko wyrzucę. Przepraszam za składanie i błędy ale nawet się nad tym nie zastanawiałem piszę też z telefonu .
Komentarze
Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
dirty dnia lipiec 30 2017 09:32:28
Nie chce Ci tu budować ani złudnych nadziei ani pocieszać. Każdy z nas przeżywał to co Ty i większość w pierwszym i późniejszym etapie (szczególnie na początku) popełniała masę błędów. Spróbuj się ogarnac i zacząć myśleć logicznie. Brakuje paru informacji: od kiedy trwa romas, jak się dowiedziałeś, może wiesz kim jest kochanek. Odnajdź na forum lub necie 34 kroki (pamiętaj by nie prosić) i staraj się postępować według nich. Nie grajcie dzieciakami bo to nie potrzebne, a z Wami może być różnie. Dróg jest wiele teraz ona nie myśli logicznie tam jest euforia i jak ktoś kiedyś opisywał ten stan syndrom rui. Kochanek korzysta bo nie ma konsekwencji to jeszcze nie codzienne życie. Może będzie rozwód a może za moment będziesz Ty a ona biedaczka nie będzie wiedziała jak to się stało, Ty tylko będziesz się zmagał z poczuciem bycia koła zapsowego. Dlatego jeszcze raz 34 kroki - to chyba najlepszy plan na dziś. Opisz dokładniej to o co pytałem. Wchodź na forum i cóż tu pewnie nikt nie będzie głaskał ale pamiętaj większość z nas przerabiała to sama i przeżywamy błędy innych i złoszczą - ale złościmy się tez na siebie z przed lat.

Deleted_User dnia lipiec 30 2017 12:23:27
moja żona 11 czerwca poznała faceta którym jest zafascynowana

Mamy dzisiaj 30 lipca. Od 11.06, to zaledwie jakieś 1,5 miesiąca.
I już takie poważne decyzje podjęła w związku z tym?
Tak bardzo niedojrzała jest emocjonalnie? Czy może jego pojawienie się jest tylko pretekstem w decyzji, którą już dawno podjęła?

Trzy lata temu otworzyłem własną działalność .w tym czasie różnie nam się wiodło pod względem finansowym miałem wrażenie że przeżywamy nawet renesans w związku bo mieliśmy tyle problemów za sobą że myślałem że nic już nie jest w stanie złamać

A co ona myślałam o tej Twojej decyzji i problemach , które ona ściągnęła na Waszą rodzinę?
Wiesz, działalność zakłada się po to, aby było lepiej, a nie gorzej?
Renesans w związku w okresie natłoku problemów? Renesans czego? Braku stabilności i niepewności, spowodowanej nie do końca przemyślanymi/ niedopracowanymi decyzjami ?

z mają tego roku kompletna załamka mam do siebie pretensje że bardziej nie dbałem o nią że walka o pieniądze była na pierwszym miejscu

Było minęło, czasu nie wrócisz.
Jesteś teraz "tu i teraz" i jeśli chcesz cokolwiek jeszcze pozytywnego uratować z tego natłoku zbitki negatywnych wydarzeń, to musisz odnaleźć się w "tu i teraz" , a nie trzymać głowę w przeszłości. Głowa jest Ci potrzebna "tu i teraz". I do tego, taka oczyszczona z emocji, najbardziej jak się da, wyjątkowo trzeźwa i sprawna do działania, bo jesteś chopie na zakręcie.

i boli mnie chyba najbardziej to że nie stać jej było do tej pory na szczerą rozmowę i nawet do dziś nie wiem co jest powodem tak naprawdę

3 lata problemów za Wami, a Ty nie wiesz co wpłynęło na rozpad więzi?

Milczała kompletnie, przez te 3 lata, czy liczyłeś na to, że to wszystko zniesie?

Cały dom na głowie, dwójka dzieci, niepewne jutro, pojawiające się liczne problemy, po genialnym ruchu małżonka zakładającego biznes z którym sobie nie radził i małżonek, który wybywał w "trasy". A ona milczała w tym czasie?
Mocara.

z jej strony wygląda inaczej bo padły słowa że nawet ją nękam

tak nagle? znikąd?

Ja dziś na wyjeździe walczę ze sobą nie mogę spać, jeść żyć jestem kompletnie załamany

Wali się definitywnie życie Twojej rodziny, raczej dziwnym byłoby, gdybyś w takim momencie czuł się beztrosko, niczym motylek na wietrze.

To jest właśnie dla Ciebie ten moment sprawdzenia, czy odnajdziesz jeszcze swojej jajka i jak mężczyzna staniesz do walki i uratujesz z tego to jeszcze co da się uratować, czy poddasz się całkowicie temu złamaniu i pozwolisz wszystkiemu aby runęło do końca.

Ona jest pewna rozwodu

To niech go weźmie.
Naprawdę sądzisz, że w tym wszystkim ten głupi papierek, ma aż tak ogromne znaczenie?
Martwisz się o głupi papierek, w czasie, kiedy powinieneś skupić się na ogarnięciu całej sytuacji?

1,5 msc, to jeszcze nie wiadomo, czy cokolwiek wyjdzie z tego związku.
To dopiero początek znajomości. To może się równie dobrze szybciej skończyć niż zaczęło.
Na pewno ten trzeci jest Waszym największym problemem?
Czy zwyczajnie uciekasz od rozwiązania realnego problemu i ten trzeci jest dla takiego działania najlepszym pretekstem?

Pechoslaw dnia lipiec 30 2017 15:50:10

Dziękuję za odpowiedzi i za poświęcony czas mojej osobie tak naprawdę zeczywiscie w pogoni za pieniędzmi pogubiliśmy się trochę . Dziś żona nawet nie chce ze mną rozmawiać . Napisałem o renesansie w związku bo tak czułem I nic nie wskazywało na to że ma dość nie mówiąc o rozwodzie . Może rzeczywiście problemy nas tak przytłoczyły że coś w niej pękło i miała dość pojawił się gość właśnie 11 czerwca który od początku tylko dobrym słowem ją uraczył i ja poszedłem w odstawke.powiedziala mi w nerwach że myśli o rozwodzie od jakiś 6 miesięcy i to przez telefon bo do tej pory nie było między nami szczerej rozmowy bo nie chce i powiedziała że już nigdy nie będzie a w garść się wezmę metodę 34 kroków też przestudiowałem między innymi dzięki tej stronie . Tylko to świerza sprawa i ból jest ogromny . jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas
Usunięty dubel, apologises


dirty dnia lipiec 30 2017 17:19:55
Faktycznie 1,5 mc bardzo krótko ale dostatecznie długo by popłynąć i to zabawnie się stało. Byśmy mogli cokolwiek poradzić podaj odrobine faktów. 11 czerwca poznała faceta czy tylko tak powiedziała ? Zastanów się czy to nie trwa dłużej a znasz taka wersje. Wiesz od kiedy i jak się dowiedziałeś? Czy się wypiera czy wręcz przeciwnie i chce z nim żyć? Co to za facet wiesz coś? Co wiedza dzieci i w jakim są wieku? 34 kroki przeczytałeś czy stosujesz ( jak piszesz ze nie chce rozmawiać to sadze ze trochę prosisz ale mało danych podajesz wiec trudno nam radzić Tobie). Mieszkacie teraz razem i pytanie w jaki trybie pracujesz teraz ( ile w domu ile w trasie). Opisz Wasze rozmowy już po zdradzie może coś tez podpowiedzą. Bez tego nic mądrego nie dodamy.

Komentarz doklejony:
Ps. W pierwszym zdaniu miało być zapewne a nie zabawnie.

pit dnia lipiec 30 2017 19:03:13
osobie tak naprawdę zeczywiscie w pogoni za pieniędzmi pogubiliśmy się trochę .

Czy Ty tylko goniłeś za forsą czy małżonka też ? Czy zarobione pieniądze były przeznaczone na rodzinę czy na Twoje uciechy ? Imprezy z kolegami, panienki, ciuchy, etc ? Pamiętaj że można tak można człowieczkiem manipulować że albo go zniszczyć wytykając wszelkie wady albo wyciągnąć z bagna pokazując Twoje pozytywy. Małżeństwo to nie jest bajka gdzie miziamy się przez całe życie, są po drodze przeszkody, problemy gdy ma się na kogo liczyć to ta druga połówka Cię wspiera a nie idzie na skróty. Zacznij myśleć samodzielnie smiley

Komentarz doklejony:
amor
Cały dom na głowie, dwójka dzieci, niepewne jutro, pojawiające się liczne problemy, po genialnym ruchu małżonka zakładającego biznes z którym sobie nie radził i małżonek, który wybywał w "trasy". A ona milczała w tym czasie?
Mocara.

Halo,halo mamy 21 wiek smiley pralki automatyczne, odkurzacze, przedszkola, żłobki, smartfony, pieluchy jednorazowe, gotowa żywność i w cholerę więcej sprzętu i rzeczy ułatwiających życie. smiley Nasze babcie to tak : tara, dla bogatych frania, pieluchy tetrowe, mleko w proszku, i cały czas praca. smiley Tylko babcie były szczęśliwe, bo były sercem domu bez którego byłby on martwy i pusty. smiley

Deleted_User dnia lipiec 30 2017 20:31:12
Halo,halo mamy 21 wiek smiley pralki automatyczne, odkurzacze, przedszkola, żłobki, smartfony, pieluchy jednorazowe, gotowa żywność i w cholerę więcej sprzętu i rzeczy ułatwiających życie. smiley Nasze babcie to tak : tara, dla bogatych frania, pieluchy tetrowe, mleko w proszku, i cały czas praca. smiley Tylko babcie były szczęśliwe, bo były sercem domu bez którego byłby on martwy i pusty. smiley

jak komunikacja w związku siadła, to równie dobrze mogłaby leżeć 24 na dobę i suszyć paznokcie smiley

pit dnia lipiec 30 2017 20:39:00
jak komunikacja w związku siadła, to równie dobrze mogłaby leżeć 24 na dobę i suszyć paznokcie smiley

Jak komunikacja jest ilościowa a nie jakościowa to nie ma kogo słuchać. smiley
Pewnie i leżała i pachniała 24 godz na dobę, licząc na księcia na białym koniu, no i pojawił się. smiley teraz jego ogier tylko się liczy, no chyba że padnie.

Pechoslaw dnia lipiec 30 2017 20:43:04
Mamy dwie córki 14 i 7 lat , o rozwodzie dowiedziałem w czasie małej sprzeczki gdzie powiedziałem że widzę że nie jest sobą że chodzi z tel po domu i coś podejrzewam że coś jest nie tak więc ja zadawałem pytania ona odpowiadała tak ,nie, masz kogoś nie chcesz być ze mną nie chcesz rozwód tak , tydzień później dowiedziałem się że jest Mateusz i znają się od 11 czerwca co potwierdzają bilingi . przez ten tydzień próbowałem rozmawiać ratować związek lecz odbijałem się jak od ściany , o gościu dowiedziałem się w ten sposób że miałem już jej tel w kieszeni i powiedziałem że pierwsze co zrobię to zadzwonię do Kasi bo tak miała go zapisanego w tel i wtedy pękła i się przyznała że poznała go wtedy 11 czerwca w lokalu do którego poszła z siostrą która miała urodziny siedzieli w domu i potem wyszli do tego lokalu. Powiedziała że spotkali się dwa razy tylko rozmawiali i to wszystko . Żona nie chciała wogole że mną rozmawiać więc ustaliliśmy że nie możemy być w jednymi mieszkaniu i ona do czasu mojego wyjazdu będzie u siostry a ja spędzę czas z córkami i cały czas pewna rozwodu.nie docierały żadne argumenty .w niedzielę przed moim wyjazdem ostatnia próba rozmowy i nic i wtedy jeszcze raz wziąłem jej telefon tym razem walczyła o niego bo nie były wykasowane SMS a tam deklarację miłosne z obu stron 80 SMS z słowem kocham i w tym jeden " tak bardzo chciałabym się znów z tobą kochać " , zrobiłem zdjęcie tego i wtedy się już poddałem

Komentarz doklejony:
Mamy dwie córki 14 i 7 lat , o rozwodzie dowiedziałem w czasie małej sprzeczki gdzie powiedziałem że widzę że nie jest sobą że chodzi z tel po domu i coś podejrzewam że coś jest nie tak więc ja zadawałem pytania ona odpowiadała tak ,nie, masz kogoś nie chcesz być ze mną nie chcesz rozwód tak , tydzień później dowiedziałem się że jest Mateusz i znają się od 11 czerwca co potwierdzają bilingi . przez ten tydzień próbowałem rozmawiać ratować związek lecz odbijałem się jak od ściany , o gościu dowiedziałem się w ten sposób że miałem już jej tel w kieszeni i powiedziałem że pierwsze co zrobię to zadzwonię do Kasi bo tak miała go zapisanego w tel i wtedy pękła i się przyznała że poznała go wtedy 11 czerwca w lokalu do którego poszła z siostrą która miała urodziny siedzieli w domu i potem wyszli do tego lokalu. Powiedziała że spotkali się dwa razy tylko rozmawiali i to wszystko . Żona nie chciała wogole że mną rozmawiać więc ustaliliśmy że nie możemy być w jednymi mieszkaniu i ona do czasu mojego wyjazdu będzie u siostry a ja spędzę czas z córkami i cały czas pewna rozwodu.nie docierały żadne argumenty .w niedzielę przed moim wyjazdem ostatnia próba rozmowy i nic i wtedy jeszcze raz wziąłem jej telefon tym razem walczyła o niego bo nie były wykasowane SMS a tam deklarację miłosne z obu stron 80 SMS z słowem kocham i w tym jeden " tak bardzo chciałabym się znów z tobą kochać " , zrobiłem zdjęcie tego i wtedy się już poddałem

pit dnia lipiec 30 2017 20:45:43
Pechoslaw bierz się chłopie za siebie. W jakim wieku są wasze córki ?
Trzeba mimo wszystko zrobić powoli jakieś kroki.

Pechoslaw dnia lipiec 30 2017 20:51:09
Dziś jest równy tydzień od czasu kiedy zobaczyłem tego sms . Największym problemem dla mnie to że nie umiem wytrwać i kontaktuję się z nią i od zdania do zdania zawszę się kończy pytaniem czy jest pewna .dużo gorzkich słów usłyszałem między innymi że już żałosny jestem

Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Strona Sabiny
www.bina.bulok.info
Szukam dobrej rady
nie przeżyję tego, nie dam rady
NIE DAM RADY
Nie daje rady
nie daje rady
Nowy związek-prosze o rady
proszę o rady
Dam rade? Nie dam rady?
Nie potrafię sama dać sobie z tym rady.
nie dam rady...
nie daję już rady
Daję radę:)
Czy poczucie wolności daje męzczyźnie prawo do zdrady?
Zdrada po 3 latach związku. Proszę o rady
nie daję już rady...
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Potrzebuje porozmawi...
Zdradził i żałuje
Jak on mógł...
10 lat zniszczone
Zdrada przez kobiete
Po 43 latach dobrego...
Czy moj maz mnie zdr...
3 miesiące po zdradzie
Moja smutna historia
Taka dobra kochająca...
Zdrada.6dni temu run...
Zdrada czy dać druga...
Zdrada emocjonalna p...
Rozstanie z narcyzem...
Zdrada dowiedziałam ...
Ile razy można dawać...
Niech mnie ktoś zast...
Zdradzona przez męża
Zraniona
Zdrada na stare lata ;)
Czy to zdrada?
Chyba znów potrzebuj...
Jak to się skończy?
Masochista
chce mnie wyrzucić
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

kochanek
21/07 22:26
Magda1, czekam smiley

Archiwum
Reklamy
Depilacja
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info