Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 1 zobacz kto)
~ gorolka

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 40
Użytkownicy Online: Andzia76, Zahira, gorolka

Zarejestrowanch Uzytkowników: 12,788
Najnowszy Użytkownik: Anulka00
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Twoje miejsce
Reklamy...
Zdrada
Witam jestem tutaj nowa mój maz zdradzał mnie przez całe 34 lata małuzenstwa tak bardzo go kochałam ze darowałam mu ciągle wszystko ja popadłam w kłopoty finansowe a on jest zadowolony z życia ostatnio zabrał mi klucze od domu i zamknął mi drzwi czyli wyrzucił mnie Jest mi przykro płacze ciągle on siedzi w domu aja sie poniewieram po obcych progach tak odpłacił mi za moja miłość jego kochanka zdobyła mój numer telefonu i jak jest z moim mężem to smsdaje mi znać oczywiscie
Delikatnie ona jest mężatką drugą podobno panna zdzieckiem niewiem co robicjestem bezradna żyć mi sie niechęć prosze doradców mi cos dzięki gaga
Komentarze
Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Nox dnia sierpień 11 2017 16:13:21
Spróbuj poszukać w internecie terapi współuzależnień lubDDA, DDD chociażby w pobliskiej miejscowości,

monciak dnia sierpień 13 2017 10:49:36
Szukałam w internecie DDA jest w pobliżu natomiast ddd nie nawet nieznalazłam od czego jest ten skrót wiecie ze 11.08 dostałam z Zus świadczenia emerytalne diedotarła domnie jeszcze decyzja ale pieniądze tak cieszę sie bardzo bo tego juzmi nikt nie weźmie jestem umnie w pracy pierwsza która odeszła na pomostowke niewiem tylko czy będę otrzymywać tąkwotę ale decyzja w drodze więc się przekonam czekałam na nią nawet niecały miesiąc co w naszym państwie jest nie do pojęcia jeżeli sie to wszystko potwierdzi ikwota. będzie taka jaka dostałam to jest to w pewien sposób nagroda dlamnie za prace w ciężkich warunkach i bez mała nagroda za 36lat pracy cieszę się podniosło mnie to na duchu ze jednak sama NATO racowałam światek piątek i niedzielna ale ją mam bez problemu złozyłam i bez problemu dostałam a ludzie czekali pi 2-3 miesiące teraz mogę cos planować nawet wyjazd do pracy zagranicę mize w ten sposób i przy pomocy pani adwokat ogarne to moje zycie żeby tylko poradzić sobie z tym żalem do męża i do siebie z żalem utraty wszystkiego i chęcią zemsty za moją młodość i głupotę i źle ulokowane uczucia monciak

Nox dnia sierpień 13 2017 13:46:29
Monciak,całe życie ciężko pracowałaś....na/za dwie osoby w zwiazku.Twoje dzieciństwo predysponowało Cię do popełniania takich a nie innych błędów.
Ale to już było
........ młodość i głupotę i źle ulokowane uczucia

Gdyby nie to że mąż wyrzucił cię z domu tkwiłabyś tam nadal,zmarnowałabyś kolejne 34 lata na takim samym życiu,na skupianiu się nad jego potrzebami.

żeby tylko poradzić sobie z tym żalem do męża i do siebie z żalem utraty wszystkiego i chęcią zemsty za moją młodość i głupotę i źle ulokowane uczucia

Nie ma się co mścić nawet myślą,żal minie .Teraz ważna jesteś TY, wyłącznie.
Twój spokój,Twoja przyszłość bez oglądania się na potrzeby,humory,awantury męża,Twoja decyzja co dalej i ...gdzie.
DDD/Dorosle Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych/,Zadzwoń w poniedziałek lub w środę W miejsce które z nalazłaś,powiedz ze potrzebujesz pilnie pomocy.Pracuj nad sobą,szukaj swojego miejsca.Tak jak napisała Amor sprawiaj sobie małe przyjemności,z nich buduj pomału swój dzień,swój spokój,swoją przyszłość.
Poczuj różnicę,bądź dobra dla siebie i silna na tyle byś nigdy nie chciała wracać do tego co było gdy twój mąż stwierdzi że nie przeszkadzasz mu w życiu na tyle by się ciebie z niego chciał pozbyć.

monciak dnia sierpień 13 2017 16:07:06
Moze źle ujełam zemścić się ale chce aby on zrozumiał że takie postępowanie ponad prawem jest karalne w sensie normalnym ifinansowym a mnie ulzy

Nox dnia sierpień 13 2017 16:23:18
chce aby on zrozumiał że takie postępowanie ponad prawem jest karalne w sensie normalnym ifinansowym a mnie ulzy

On postępował tak za Twoim pozwoleniem,mimo że prawo miałaś cały czas po swojej stronie.Ale tobie nie chodzi o 34 lata postępowania,tylko o ,,zwrot"kluczy od domu?

Mało prawdopodobne by cokolwiek zrozumiał bo gdyby rozumu używał nie używałby pięści.
Możesz pokazać mu jak sobie świetnie radzisz,jaka jesteś spokojna,pewna,szczęśliwa....bez niego.Tym pokażesz mu że nie ma już nad Tobą władzy ,jaką mu dałaś na lata.I to może zrozumieć,ze jego czas panowania się skończył.Reszta w rękach Twojego prawnika.

monciak dnia sierpień 13 2017 17:43:50
Masz rację jego czas minął nie chodzi mi o klucze bo i tak zostawiłam tam swoje rzeczy ubrania i tak mimo braku tych rzeczy poradziłam sobie kupiłam nowe moze nie w sklepie a na ciuchach ale ładne dobrze sie w nich czuje i zupełnie inne jak tamte zmieniłam styl całkowicie ubioru trochę zeszczuplałam i sie cieszę może to mało istotne rzeczy ale mnie cieszą jeżeli chodzi o dom to moze masz trochę racji z tymi kluczami chce je odzyskać aby swobodnie wejść mam tam mojego ukochanego psagoldiego oraz monciaka to ztad te pseuda niemoge je teraz zabrać bo niemam gdzie ale tesknie za nimi wychowałam goldiegi od małego jest pamiątką po mojej operacji pojechałam po niego robiąc 200km traktuje go jak członka rodziny jest mądrym psem ipodobno tęskni ciągle czeka na mnie tam gdzie zawsze czekał on i drugi monciak miesiąc temu jje widziałam a po drugie niema mnie tam 2 miesiąc światła niezapłacił które sta ło nambie on ciągle używał prądu gotował na kuchni eleltr choć była gazowa specjalnie żeby naciagnac prądu noi stało sie Elektr odcięła prąd on pojechał zrobił nowa umowę aja muszę spłacić 510 za prąd nawet w ten sposób daje mi w kosc kawał wariata naciagnął iniezapłacił znów mój bład

Deleted_User dnia sierpień 16 2017 12:41:43
a po drugie niema mnie tam 2 miesiąc światła niezapłacił które sta ło nambie on ciągle używał prądu gotował na kuchni eleltr choć była gazowa specjalnie żeby naciagnac prądu noi stało sie Elektr odcięła prąd on pojechał zrobił nowa umowę aja muszę spłacić 510 za prąd nawet w ten sposób daje mi w kosc kawał wariata naciagnął iniezapłacił znów mój bład

Na kogo była umowa, skoro Ty musisz płacić?
Zdaje się, że na Ciebie, skoro Ciebie obciążono. A więc nikt inny i nie krasnoludki tylko Ty jesteś za tą umowę odpowiedzialna.

Normalnie każdy człowiek, w takiej sytuacji, zawiesił taką umowę, na 2-3 dzień, czy nawet po tygodniu, po tym jak został usunięty z domu.

A Ty kompletnie olałaś umowę, za którą jesteś w świetle prawa odpowiedzialna.
Skrają głupotą i nieodpowiedzialnością jest zostawianie takich umów otwartych, skoro nie jesteś w stanie nadzorować ilości naciąganego prądu.
Równie dobrze to mogłaby być umowa telefoniczna i mógłby Ci ktoś naciągnąć rachunków na kilka , czy kilkanaście tysięcy.

Obwiniasz jego, zrzucasz na niego odpowiedzialność, podczas gdy to Ty zawaliłaś sprawę, uciekłaś od odpowiedzialności.

Takie działanie jest bardzo charakterystyczne dla osób współuzależnionych.
Same prowokują i sabotują trudne sytuacje, nie biorąc przy tym kompletnie żadnej odpowiedzialności za swoje działania.
Przyjrzyj się temu i zacznij takich sytuacji unikać, bo to zapewne one generują Ci liczne problemy.

Komentarz doklejony:
Normalnie każdy człowiek, w takiej sytuacji, zawiesiłby taką umowę, na 2-3 dzień, czy nawet po tygodniu, po tym jak został usunięty z domu.

Deleted_User dnia sierpień 16 2017 15:31:34
Witaj monciak. Naprawdę sytuacja nie do pozazdroszczenia, jednak nie wszystko stracone i robisz spore postępy. Czytałam, że wniosłaś sprawę do sądu o rozwód, więc jesteś na dobrej drodze do zakończenia wszystkiego w sposób dla siebie korzystny, o ile można mówić o korzyści z rozwodu. Do chwili, gdy zostałaś "usunięta" z domu mieliście z mężem wspólność majątkową małżeńską, a ona niesie pewne konsekwencje prawne dla obojga małżonków, dla Twojego męża także. To, że dom "stoi na niego", bo jest jego domem rodzinnym w niczym nie ujmuje Ci praw do niego, jeśli nakłady na urządzenie, jego przebudowę i modernizację zostały poniesione w trakcie trwania małżeństwa. Zamiast rozpaczać po swojej nieudanej miłości, skoncentruj się już wcześniej, przed sprawą w sądzie na pozyskaniu jak największej liczby dowodów na swój wkład w budowę tego mieszkania. Są to np. rzuty domu przed waszym małżeństwem oraz późniejsze, po przebudowie, dzienniki budowy, zezwolenia budowlane, rachunki dla firm budowlanych, wreszcie rachunki za materiały budowlane itd. Minęło trochę lat, ale jeśli się postarasz to coś z tego chociaż "namierzysz" i odnajdziesz.
Te rzeczy są ważne dla sądu, ale tak czy siak wszystko, czego się dorobiliście w trakcie trwania małżeństwa jest wasze wspólne. Może nie uda się odzyskać wszystkiego, co Ci się należy, ale choć do spłacenia części sąd zobowiąże męża. Będziesz mieć choć jakąś niewielką kwotę na rozpoczęcie nowego życia.

Co do tego pechowego rachunku za prąd...

Podaję Ci fragment z Gazety Prawnej:

Zwykłe potrzeby rodziny
Za zobowiązania zaciągnięte przez jednego małżonka na ten cel odpowiadają oboje solidarnie. Jednakże z ważnych powodów sąd na żądanie jednego małżonka może postanowić, że za te zobowiązania odpowiada tylko ten małżonek, który je zaciągnął. Do takich ważnych powodów zalicza się postępowanie małżonka spowodowane jego lekkomyślnością, rozrzutnością, nieudolnością lub właściwością w stosunku do męża albo żony. Chodzi więc o postępowanie, które godzi w dobro rodziny, zagraża jej interesom oraz bytowi bądź poważnie narusza interesy drugiego małżonka. Za taki istotny powód uważa się również pozostawanie w faktycznej separacji przez małżonków (tzn. wówczas, gdy sąd nie orzekł jej) i ubezwłasnowolnienie męża (żony).

PRZYKŁAD: ZWYKŁE POTRZEBY RODZINY

Wydatkami na zaspokojenie zwykłych potrzeb rodziny są m.in. koszty żywności, odzieży, drobnych przedmiotów urządzenia domowego, środków czystości, pomocy szkolnych, wydatki na mieszkanie, np. opłaty za prąd, gaz, wodę, jego bieżącą konserwację i naprawę urządzeń domowych, a także na lekarstwa, prasę, opłatę abonamentu RTV i telefon. Nie zalicza się do nich wydatków na urządzenia trwałego użytku."

Jeśli opierasz się w tej chwili na pomocy prawnika, to te kwestie będą mu na pewno znane i wykorzysta je w sądzie przeciwko Twojemu mężowi.

Jest jeszcze coś, co mnie mocno zdziwiło....
Jak Twój mąż "załatwił" z energetyką nową umowę na siebie, jeśli nie macie rozwodu?
Normalnie jest to niemożliwe, do czasu, gdy "stary" dług nie zostanie spłacony. Stanowicie przecież z mężem cały czas wspólne gospodarstwo domowe. Nigdzie nie doczytałam, ale jesteś zameldowana cały czas w tym mieszkaniu?
Tak czy siak, nie rozpaczaj nie dramatyzuj, tylko rękawy podwiń i działaj. Teraz od Ciebie zależy ile dla siebie ugrasz i z czym zostaniesz. Pamiętaj, to już nie jest Twój mąż....to jest Twój najgorszy wróg, który wykorzysta każde Twoje potknięcie i każdą słabość. Nie daj mu satysfakcji i broń się!
Powodzenia.

monciak dnia sierpień 16 2017 23:28:50
Dzięki ci Myślącą za wsparcie i zresztą wszystkim tutaj na forum ja tez niewiem jak on to zrobił moze podziałał tutaj jego urok osobisty muszę jeszcze jechać do tej elektrowni bo dzwoniłam ale to było w biurze obsługi klienta zrobione i oni nic niewiedza jest nowa umowa aja muszę to spłacić ja jestem świadoma ze czeka mnie walka ale niepopuszcze nic jego kochanka znów dzwoniła di mnie chyba pojade na policję i zglosze to nieodebrałam tego telefonu ale teraz żaluje bo sciagłam aplikację nagrywania rozmów i każda jest nagrywana ja tylko daje tak lub nie straciłam dowód ale ona zadzwoni moze sie uda nagrać niewiem tylko jak z tym domem zdjęć raczej niemam wszystkie rachunki są na mnie mam deklaracje tylko jednej sąsiadki o pomocy alepostaram sie cos uzyskać plan domu schował no zobaczmy boje się tej walki ale muszę to zrobic

Deleted_User dnia sierpień 17 2017 00:16:01
boje się tej walki ale muszę to zrobic

masz prawnicze wykształcenie?
bo jeśli nie, to może niech lepiej walczy adwokat smiley
zanim przez walkę jeszcze silniej zwiążesz się emocjonalnie z katem;
Ty teraz walcz o siebie i o siebie się zatroszcz smiley

Komentarz doklejony:
sprawy sądowe to są rzeczy do załatwiania , a nie do przeżywania

Komentarz doklejony:
no chyba, że chcesz jeszcze kilka najbliższych lat stracić, tym razem na walce z burakiem

Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Strona Sabiny
www.bina.bulok.info
Zdrada przez kobiete
Zdrada czy dać druga szansę
Zdrada.6dni temu runął mi świat .
Zdrada emocjonalna poczucie krzywdy
Zdrada dowiedziałam się po 2 latach
Czy to zdrada?
Zdrada zagranicą
Zdrada
Zdrada przypadkowo odkryta /minio/
zdrada 1
zdrada, kłamstwa, koniec małżeństwa
Zdrada
zdrada czy mozna wybaczy
Zdrada emocjonalna?
Porzucona po 8 latach wydaje mi się, że to zdrada
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Potrzebuje porozmawi...
Zdradził i żałuje
Jak on mógł...
10 lat zniszczone
Zdrada przez kobiete
Po 43 latach dobrego...
Czy moj maz mnie zdr...
3 miesiące po zdradzie
Moja smutna historia
Taka dobra kochająca...
Zdrada.6dni temu run...
Zdrada czy dać druga...
Zdrada emocjonalna p...
Rozstanie z narcyzem...
Zdrada dowiedziałam ...
Ile razy można dawać...
Niech mnie ktoś zast...
Zdradzona przez męża
Zraniona
Zdrada na stare lata ;)
Czy to zdrada?
Chyba znów potrzebuj...
Jak to się skończy?
Masochista
chce mnie wyrzucić
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

kochanek
21/07 22:26
Magda1, czekam smiley

Archiwum
Reklamy
Depilacja
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info