Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 66
Użytkownicy Online: OnaTaPani

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,440
Najnowszy Użytkownik: Luq7
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Jak z tym skończyć
Zdradziłam/Zdradziłem/Mam romansNie wiem dlaczego to pisze, ale bardzo potrzebuje pomocy.
Jestem od 15 lat mężatką, męża znam od 17 lat. Decyzja o ślubie była podjęta z rozsądku, poznając go po prostu wiedziałam, że to ojciec moich dzieci. Kobiety wiedzą o czym pisze. Po prostu idealny materiał na męża, ojca i partnera. Tak też jest do tej pory. Mamy bardzo udane życie seksualne, a w trakcie trwania naszego małżeństwa nawet nie jestem w stanie precyzyjnie określić ile razy zdradziła męża. Nie wiem dlaczego to robię, co ze mną jest nie tak. Czuję się jak zwykła... Nie wiem czy lepiej czulabym się wiedząc, że on też mnie zdradza. Nigdy nie dał mi odczuć że coś podejrzewa, że czegoś się domyśla. Mam taką pracę, która wymusza częste wyjazdy. Zawsze lubiłam flirtować, nie ma znaczenia czy to na ulicy, czy w kawiarni, autobusie, lubię zawiesić oko. Wiem jak to brzmi, ale taka jestem od zawsze, ale gdyby na tym się kończyło było by wspaniałe. Ale wybieram cele, zdaje sobie sprawę że to kur... estwo, ale nie mogę, nie umiem przestać. Paradoksalnie najlepszy seks jaki mam mam z mężem i on jest jedynym mężczyzną który potrafi wydobyć ze mnie wszystkie ukryte emocje, zna moje cialo jak nikt, wie jak w dwie sekundy doprowadzić mnie. Czego ja do cholerny szukam, to jest chore.
Boję się, że w końcu naprawdę się zakochałam i nawet nie potrafię sobie wyobrazić co teraz. Raz w życiu byłam zakochana i nie chce tego przechodzić ponownie. Teraz jest ktoś kto całkowicie wywrocil moje życie. Od 18 lat czegoś podobnego nie czulam. Tak bardzo boję się. Mąż jest wspaniałym facetem, jest najlepszym kochankiem i partnerem, nigdy nie był natomiast moja miłością. Nigdy nie byłam w nim zakochana, chodź kocham go, jestem dla niego pozornie najlepsza żona, partnerka, kochanka i matka jego dzieci.
Czy to wogole można nazwać układem? Jestem wyrachowana suka patrząc na to z boku, ale tak cholernie pogubiona, tak bezradna w tym wszystkim.
Seks był zabawa, sposobem na odreagowanie, ale co ja mam teraz robić. Pierwszy raz po prawie 20 latach czuję, że zakochałam się, Jezu naprawdę nie wiem co z tym robić. Jak sobie ze sobą poradzić. Nie jestem typem, który jest stworzony do tego by go ktoś kochał. Mąż mnie kocha, ponieważ mnie nie zna, kocha to wyobrażenie o mnie, a on zna mnie od dziecka 40 lat był tak cholernie blisko, tak obok i tak zawsze by wyryczec się w rękaw. Ten facet wie o mnie wszystko, wszystko i kocha mnie. Jak mogłam na to pozwolić.
Jak z tym skończyć. Pomóżcie mi i proszę Was bez pisania jaka wredna, wyrachowaną suka jestem, ja to wiem i bez waszej opinii.
Komentarze
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Romanos dnia wrzesień 24 2019 14:47:19
"Ale nie moge, nie umiem przestac"...

No "pacz"...
A inne zachowania w swoim zyciu moglas i umialas "przestac"?
Przestalas kiedys robic w pieluche...
Przestalas bac sie spac sama w ciemnosci...
Przestalas byc analfabetka...
Przestalas mowic tylko po polsku...
Przestalas nie umiec kierowac samochodem...
Przestalas...
Przestalas...
Przestalas...

PRZESTALAS BO CHCIALAS I WYSILILAS SIE

Cos jest w tym wyswiechtanym zwrocie: "chciec to moc"...

Tak, chciec i wlozyc wysilek to moc...
Czesto nie z pierwszym razem, czesto wielokroc odnoszac porazki...

Tylko (albo "az"smiley trzeba chciec i podjac wyzwanie...

Yorik dnia wrzesień 24 2019 22:15:34
Ciężko przestać kochać i chcieć być kochanym - a miłość ma różne oblicza smiley

Romanos dnia wrzesień 25 2019 07:22:42
Yorik,
Kochac czy miec wrazenie ze sie kocha?
Chciec byc kochanym, czy ludzic sie, ze jest sie kochanym?

aster dnia wrzesień 25 2019 10:20:21
Gab idź do specjalisty

Yorik dnia wrzesień 25 2019 11:43:59
"Kochać to nie znaczy zawsze to samo,
Można kochać tak lekko, można kochać bez granic,
Wierzyć, że jest dobrze, gdy jesteśmy sami,
Nie tak łatwo jest kochać, nie tak łatwo być razem,
Kiedy wszystko najlepsze dawno już za nami,"
smiley

Hestolades dnia wrzesień 30 2019 00:54:28
Zawsze lubiłam flirtować, nie ma znaczenia czy to na ulicy, czy w kawiarni, autobusie, lubię zawiesić oko. Wiem jak to brzmi, ale taka jestem od zawsze... Ale wybieram cele, zdaje sobie sprawę że to kur... estwo, ale nie mogę, nie umiem przestać.... Jestem wyrachowana suka patrząc na to z boku, ale tak cholernie pogubiona, tak bezradna w tym wszystkim.


Jest 256 odmian osobowości borderline, traktowane jako zaburzenie osobowości przy silnych objawach.
Większość pań z taką osobowością ma problem z samooceną i potrzebuje dowartościowywać się poprzez... przypadkowy seks. Do tego dochodzi silna niestabilność emocjonalna, przesadna reakcja na krytykę, koncentracja na własnych emocjach. przy czym z przysłowiowej igły robione są zawsze widły.
Uczucia tworzą dla nich fakty! To też nieufny wzorzec przywiązania.

Boję się, że w końcu naprawdę się zakochałam i nawet nie potrafię sobie wyobrazić co teraz. Raz w życiu byłam zakochana i nie chce tego przechodzić ponownie. Teraz jest ktoś kto całkowicie wywrocil moje życie. Od 18 lat czegoś podobnego nie czulam. Tak bardzo boję się. Mąż jest wspaniałym facetem, jest najlepszym kochankiem i partnerem, nigdy nie był natomiast moja miłością. Nigdy nie byłam w nim zakochana, chodź kocham go, jestem dla niego pozornie najlepsza żona, partnerka, kochanka i matka jego dzieci.


Tu mamy silny problem z osobowością, przypadkowy seks, ale i super seks z mężem - niespójność wyboru, niestabilność, pogubienie się.
Teraz - wiara w nowe zakochanie. I nadal nie wiesz co jest grane. To tylko jedna z 256 odmian osobowości borderline.
Nigdy nie zakochana w mężu, niby kocha go, ale oszukuje się, że go kocha. Wybrała go z rozsądku, bo... gwarantował najmniejszy lęk porzucenia. Teraz się boi nowych emocji
Raz w życiu byłam zakochana i nie chce tego przechodzić ponownie.
, które rozszarpują jej duszę.

Ludzie z borderline nie wiedzą, gdzie znajdują się granice. Mogą być w udawanym związku, mogą mieć dzieci, ale będą w tym pogubione i zawsze będą przekraczać granice, które dla nas są normą. Jak tutaj.

Warto posłuchać wykładu: https://www.youtube.com/watch?v=bOfOpVtxxik

isteata dnia październik 06 2019 22:18:03
matrix,
Pomijając kwestie pasożytnictwa w małżeństwie , ja jeszcze nie spotkałem chyba nigdy faceta który ożenił się z rozsądku. Nawet czytając różne historie ludzi , nie spotkałem się z czymś takim aby facet to stwierdzał .


Większość mężczyzn homoseksualnych żeni się z kobietami (bo z facetami przecież nie mogą) właśnie z rozsądku, a nie z miłości, a tym bardziej pożądania seksualnego.

Trochę zaatakowaliście Gab, a może by coś dopisała więcej o swoim związku. W każdym bądź razie po 15 latach ślubu, dzieci może mieć już dorosłe. I z mężem może nie łączyć jej już tak wiele.

Fakt, że jest dość nietypową kobietą, bo zachowuje się jak... facet. Kobiety podobno jak zdradzają, to dopiero jak poczują coś więcej, po dłuższym czasie znajomości. Natomiast zdradzający mężczyźni, czasem nawet nie muszą znać imienia obiektu swego pożądania seksualnego.

pit dnia październik 09 2019 23:55:02
Witaj.
Pierwszy raz po prawie 20 latach czuję, że zakochałam się, Jezu naprawdę nie wiem co z tym robić. Jak sobie ze sobą poradzić. Nie jestem typem, który jest stworzony do tego by go ktoś kochał. Mąż mnie kocha, ponieważ mnie nie zna, kocha to wyobrażenie o mnie, a on zna mnie od dziecka 40 lat był tak cholernie blisko, tak obok i tak zawsze by wyryczec się w rękaw. Ten facet wie o mnie wszystko, wszystko i kocha mnie. Jak mogłam na to pozwolić.
Jak z tym skończyć. Pomóżcie mi i proszę Was bez pisania jaka wredna, wyrachowaną suka jestem, ja to wiem i bez waszej opinii.

Widzisz jest taka teoria dotycząca psychologi emocji, że ludzie przechodzą przez różne etapy (rodzaje miłości).
Tą pierwszą miłością (pierwszym etapem) jest miłość romantyczna, taka miłość którą najbardziej odczuwa się w organizmie, widać w niej i elementy desperacji a jednak są one cudowne . Jak to podstawowa emocja jej składowymi mogą być inne emocje np:
-Nadzieja że związek rozkwitnie, że ta druga osoba też nas tak samo kocha.
-Niepewność że wszystko się za chwilę zakończy,
-Poczucie winy, tym bardziej jeśli jesteśmy związani z kimś innym, albo kiedy samotnie wychowywane dziecko jest zaniedbywane z powodu tego uczucia,
-strach przed utratą tego co tak pięknie się rozwija.
Emocji możesz wyszukać więcej, wystarczy dobrze się nim przyjrzeć .
Miłość braterska ko kolejny rodzaj (etap) miłości.
Można tą emocję zauważyć u par z bardzo dużym stażem.
Piękno jakie w niej się znajduje to to że jest bezwarunkowa, partnerzy są w niej równi sobie. Tutaj nie kocha się kogoś za to że jest taki jaki chcemy żeby był ale za to że istnieje. Czysta forma tej miłości jest to bardzo ciepła emocja, charakteryzuje się szczerością i to spontaniczną często, hojnością, i co najważniejsze przyjaźnią.
Ta emocja może być także doświadczana w stosunku do innych ludzi, nie będących bliskimi.
Jak to w życiu często bywa także i emocja taka jak miłość nie daje pewności kiedy i jak się przekształci. I nagle miłość tak stabilna jak ta "braterska" nie daje satysfakcji i ludzie poszukują tej romantycznej bo ona daje tą silną rozkosz której nie da stabilna jej odmiana.
W niektórych teoriach dotyczących miłości pojawia się pogląd że zależne jest to od dojrzałości emocjonalnej partnerów, ci bardziej niedojrzali szukają cały czas tej egoistycznej rozkoszy gdzieś poza związkiem.
Dziękuje że napisałaś i myślę że w miarę szczerze, dziękuję że nie przerzucasz winy na męża, może szukasz akceptacji siebie w tych podbojach ?
Może warto poszukać przyczyn ? Dlaczego ?
Moim zdaniem aby już nie było określać siebie i swojego postępowania w tak wulgarny sposób i pokochać siebie. Często tak surowa opinia o sobie świadczy o niskiej samoocenie, samookaleczenie ma różne oblicza.

Pozdrawiam.

isteata dnia październik 10 2019 11:55:09
Jestem od 15 lat mężatką, męża znam od 17 lat.

Raz w życiu byłam zakochana i nie chce tego przechodzić ponownie. Teraz jest ktoś kto całkowicie wywrocil moje życie. Od 18 lat czegoś podobnego nie czulam.

Mąż jest wspaniałym facetem, jest najlepszym kochankiem i partnerem, nigdy nie był natomiast moja miłością. Nigdy nie byłam w nim zakochana, chodź kocham go, jestem dla niego pozornie najlepsza żona, partnerka, kochanka i matka jego dzieci.

Pierwszy raz po prawie 20 latach czuję, że zakochałam się, Jezu naprawdę nie wiem co z tym robić.

Mąż mnie kocha, ponieważ mnie nie zna, kocha to wyobrażenie o mnie, a on zna mnie od dziecka 40 lat był tak cholernie blisko, tak obok i tak zawsze by wyryczec się w rękaw. Ten facet wie o mnie wszystko, wszystko i kocha mnie. Jak mogłam na to pozwolić.


Gdy popatrzeć na lata, to kolejne zdania zaprzeczają sobie mniej lub bardziej.

Czyli w mężu zakochana nigdy nie była (jedynie go "kocha", może uczuciem jak kogoś z rodziny?). Była zakochana raz w życiu, ale nie w mężu. Wygląda na to, że 18 lat wcześniej (przed poznaniem męża 17 lat temu) przeżyła jedyną wielką miłość. Jednak potem pisze, że to było prawie 20 lat temu. No, ale ok 18, to prawie 20. Jednak, jeśli mąż zna ją od dziecka, czyli 40 lat, to jednak nie jest to nawet bliskie 17 lat znajomości z obecnym mężem.

matrix dnia październik 10 2019 23:13:04
isteata
Większość mężczyzn homoseksualnych żeni się z kobietami (bo z facetami przecież nie mogą) właśnie z rozsądku, a nie z miłości, a tym bardziej pożądania seksualnego.

I potem robią taki sam syf w swoim życiu i swoich bliskich jak te księżniczki , które potem mają tłumaczenie do zdrady czy zakończenia związku , nie kochałam , to był związek z rozsądku . Chodził za mną aż wychodził w sumie to dobry facet , dobrze zajmuje się dziećmi ale ja zawsze kochałam innego smiley

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
zdradza a ja nie umiem tego skończyć
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Totalne zniszczenie
Romans biurowy-krótk...
Jeszcze nic się nie ...
Zdrada zony
moja historia
Moja historia-pomóżc...
Samotna Mama
I mnie to trafiło, l...
Pomożecie....???
Moja żona znalazła m...
kochanka w ciąży
zrobiła to po latach...
Ma innego jestem nap...
Kolejna zdrada męża
Nie ma krysztalowych...
Banalna historia
Romans, zdrada, szanse
Kolejny cios w ciągu...
Czy to tak musi bolec?
Z dnia na dzień...
Dowiedziałem się kil...
Czy zemsta i zniszcz...
Poradźcie Podłej Zdr...
Czy można szczęśliwi...
Popadam w obłęd
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

AnaLPG
24/05 19:49
Lord?

Archiwum
Reklamy
Masaż Kęty
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info