Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Table './zdrada_zdrada/fusion_online' is marked as crashed and last (automatic?) repair failedTable './zdrada_zdrada/fusion_online' is marked as crashed and last (automatic?) repair failedTable './zdrada_zdrada/fusion_online' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed
Użytkowników Online
Table './zdrada_zdrada/fusion_online' is marked as crashed and last (automatic?) repair failedTable './zdrada_zdrada/fusion_online' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed Gości Online: 0
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,732
Najnowszy Użytkownik: apolonia
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Praca magisterska na temat zdrady w związku
Witajcie :)
jestem na V roku psychologii i jako temat na swoją prace magisterską postanowiłam zgłębić temat niewierności w związkach. Część teoretyczną pracy już mam ale teraz czas na badania - dlatego trafiłam na to forum, szukając osób, które pomogą mi zrozumieć przede wszystkim przyczyny dla których osoby zdradzają partnerów, a także zróżnicowanie pomiędzy płciami, jak podchodzą kobiety do popełniania zdrad i do ich wybaczania a jak mężczyźni.
Bardzo Was proszę o wypełnienie mojej ankiety w tym celu, jest ona oczywiście anonimowa.
Myślę, że to jedno z niewielu miejsc w internecie z którego źródła informacji będą prawdziwe.
Link do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSey6Kk6fVivxZslwd5r0K_12HT98RnTzS9jZMHtmvVpTuVZTw/viewform

Z góry bardzo Wam dziękuję!
Komentarze
Strona 1 z 2 1 2 >
poczciwy dnia kwiecień 14 2021 08:15:58
W większości przypadków związki, relacje użytkowników tego forum się rozpadły po zdradzie, romansie drugiej połówki; wobec tego te pytania zwłaszcza z pierwszej części ankiety nie do końca trafione, ale rozumiem - zaliczenie jest ważnesmiley

agd_123 dnia kwiecień 15 2021 12:59:59
No dobra, kobiety, mezczyzni, a co z innymi plciami smiley

Bakus dnia kwiecień 15 2021 15:45:40
No dobra, kobiety, mezczyzni, a co z innymi plciami smiley

Jest tylko obojniactwo które jest schorzeniem i po prostu się to leczy jeśli komuś przeszkadza to.

isteata dnia kwiecień 15 2021 20:57:37
No dobra, kobiety, mezczyzni, a co z innymi plciami smiley


Jest tylko obojniactwo które jest schorzeniem i po prostu się to leczy jeśli komuś przeszkadza to.

Nieprawda. Istnieją osoby transpłciowe. Niektórzy mogą się nie zgadzać z ich punktem widzenia. Jednak raczej trudno zaprzeczyć istnieniu takich osób.

Poza tym w ankiecie brakuje również orientacji biseksualnej.

Jak na studentkę psychologii, to trochę słaba ta ankieta. Nawet uczniowie w liceum wiedzą o orientacji biseksualnej. A co dopiero studentka psychologii!?

Poza tym pytanie: "Ufasz swojemu partnerowi/swojej partnerce? *"
Gdzie odpowiedź:
"Ufam ale sprawdzam jego/jej rzeczy" zdaniem autorki ankiety jest mniej ufną postawą, niż:
"Tylko trochę", co jej zdaniem oznacza większy stopień zaufania.

Lepszym rozwiązaniem byłoby podanie skali punktowej typu 1-5, zamiast tak wątpliwych w interpetacji przez ankietowanych opisów. Które autorka rozumie w dość osobliwy dla siebie sposób.

Pytanie: "Określ, jak ty postrzegasz swojego partnera? *"
Odpowiedź ma ocenić atrakcyjność partnera w oczach ankietowanego. Niezbyt pasuje więc tutaj odpowiedź: "obojętny". O ile ankietowany nie domyśli się, że skala jest od 1-5, to może mieć problem z wyborem 3, co autorka nazwała właśnie "obojętny".

Pytanie: "Czy w twojej rodzinie miała miejsce zdrada pomiędzy partnerami? *"
Brakuje odpowiedzi: "nie wiem" lub "nie mam pewności". Kategoryczne "tak" lub "nie" domniemuje, że ankietowany ma znać wszystkie bardzo intymne relacje w całej swej rodzinie.

Pytanie: "Wyobraź sobie swojego partnera w kontakcie z inną osobą, w sytuacjach wymienionych poniżej. Zaznacz te zachowania, które w twojej ocenie są zdradą: *"

Dla mnie żadna z odpowiedzi nie jest zdradą lub też nie musi nią być.
Stosunek seksualny dla części mężczyzn nie będzie zdradą jeśli jest to np. stosunek lesbijski lub małżeński trójkąt bi z inną kobietą. Przez swingersów jest to postrzegane jeszcze inaczej. Przez pary cuckold, hotki, panie cuckoldress (partnerki rogaczy), rogaczy, cuckoldów czy innych stagów, slave'ów (niewolnicy w terminologii BDSM) czy Dominy lub Masterów w zwiazkach Femdom czy Maledom jeszcze inaczej. Wsparcie finansowe oczywiście też nie musi być zdradą itp. Autorce zabrakło wiedzy co tak naprawdę jest zdradą: po prostu brak lojalności wobec partnera. Ten brak lojalnośni może się przejawiać na każdy z wymienionych w odpowiedziach sposobów. Trochę brak konsekwencji, bowiem jeśli autorka już jest świadoma istnienia "Związków otwartych", to powinna dla takich związków dać furtkę w postaci odpowiedzi: "brak lojalności". Ankieta pomijając lojalność pokazuje raczej słabą znajomość tematu relacji w związkach otwartych czy ogólnie zdrad przez autorkę.

Nie mając sensownej dla mnie odpowiedzi do wyboru wybrałem: pierwszą z brzegu. Ale sprawia to, że wynik tej ankiety nie będzie zbyt miarodajny wobec mej osoby w tej kwestii.

Ankieta zapowiadała się dobrze, bo jedną z odpowiedzi do wyboru była właśnie: "Związek otwarty". Jednak kolejne pytania i odpowiedzi był skupione wyłącznie na związkach tradycyjnych. Przez co osoby tworzące jakikolwiek inny typ związku mogą mieć problem z dopasowaniem się do odpowiedzi.

Bakus dnia kwiecień 15 2021 21:36:20
Nieprawda. Istnieją osoby transpłciowe

Ok, ktoś urodził się mężczyzną ale czuje się kobietą. Idzie do lekarza, zabieg, terapia hormonalna i jest kobietą. Rozróżniajmy pojęcie płeć od tożsamości która i tak jest nad wyrost interpretowana i obserwując to z boku mam wrażenie że masa osób (zwłaszcza młodych) cierpi na brak atencji w świecie i próbuje się czymś wyróżnić by mieć swoje 5 minut. Podając przykład znany w Polsce "Margot", osoby niebinarnej którą definicja z wikipedia wrzuca do jednego worka z "transpłciowość". Człowiek (Michał) urodził się mężczyzną i żadnej operacji się nie poddał przynajmniej oficjalnie niczego takiego nie wyczytałem, fizycznie prawdopodobnie strzelam że nadal jest mężczyzną z penisem, to że nie czuje się mężczyzną w kontekście tych cech jakie przyjęło się w naszej kulturze które powinien mieć i spełniać mężczyzna nie oznacza że NIE JEST MĘŻCZYZNĄ. Brutalne ale jednak. Dodam że to tylko moja opinia, raczej nie mam autorytetu czy mocy Boga by ustalać reguły.

Marcus49 dnia kwiecień 16 2021 09:49:40
,, isteata "
,,Jest tylko obojniactwo które jest schorzeniem i po prostu się to leczy jeśli komuś przeszkadza to."
,,Nieprawda. Istnieją osoby transpłciowe. Niektórzy mogą się nie zgadzać z ich punktem widzenia. Jednak raczej trudno zaprzeczyć istnieniu takich osób."
Holendersmileysmiley
A w sklepach dalej są buty tylko męskie lub damskiesmileysmiley
A archeolodzy dalej jak odkopią jakiś szkielet to mówia:
,,to mężczyzna", ,,to kobieta".smileysmiley
I CO mają preferencje seksualne, w tym różne typy uprawiania seksu w związkach (żeby nie nazwać tego wprost ostrzej - ,,po imieniu"smiley do tego co mówi biologia?? Bo ,, punkt widzenia" tych osób seksualnych inaczej, NIE JEST TOŻSAMY z ich BIOLOGICZNĄ płcią.

Komentarz doklejony:
Czaskowsky et consortes w trybie pilnym winni oprócz hostelu/hotelu dla pederastów ,,uruchomić" coś podobnego (na godziny) dla: par cuckold (aby dzieci nie widziały), hotek, swingersów, pań cuckoldress, slave'ów .... smileysmiley
No bo dlaczego mają być dyskryminowani w tym względziesmileysmiley

Romanos dnia kwiecień 16 2021 10:03:18
Czym innym jest "plec", a czym innym "tozsamosc plciowa".
Najczesciej jedno z drugim wspolgra, bywa ze nie.
To pierwsze jest obiektywnie mierzalne (chocby testami DNA) to drugie wynika w mniejszym lub wiekszym stopniu z subiektywnych odczuc i przekonan, wychowania, socjalizacji...
No i u niektorych rowniez z mody.

Radocha dnia kwiecień 16 2021 20:48:23
Agataa
Na mnie nie licz jesteś typowym pasożytem który realizuje plan minimum
Kilka linijek pochlebstw ma załatwić ci natchnienie dla pracy magisterskiej ???
To chyba na zasadzie uczył marcin marcina
Temat na 100% przerośnie takiego ignoranta w tej jakże delikatnej materii
bez szacunki i bez przeproszenia goń się pustaku

Hestolades dnia kwiecień 17 2021 02:12:11
Nieprawda. Istnieją osoby transpłciowe. Niektórzy mogą się nie zgadzać z ich punktem widzenia. Jednak raczej trudno zaprzeczyć istnieniu takich osób. Poza tym w ankiecie brakuje również orientacji biseksualnej. Nawet uczniowie w liceum wiedzą o orientacji biseksualnej.
Stosunek seksualny dla części mężczyzn nie będzie zdradą jeśli jest to np. stosunek lesbijski lub małżeński trójkąt bi z inną kobietą. Przez swingersów jest to postrzegane jeszcze inaczej. Przez pary cuckold, hotki, panie cuckoldress (partnerki rogaczy), rogaczy, cuckoldów czy innych stagów, slave'ów (niewolnicy w terminologii BDSM) czy Dominy lub Masterów w zwiazkach Femdom czy Maledom jeszcze inaczej. Wsparcie finansowe oczywiście też nie musi być zdradą itp. Autorce zabrakło wiedzy...


A może w końcu warto przywrócić normalność, wykazując absolutny brak tolerancji dla narzucającej nam siłą ideologii lewicy, wskazującej wszelkie aberracje seksualne, dewiacje, zboczenia, patologie i choroby umysłu jako odmienne płcie, orientacje i takie tam, łącznie z klimatyczną.
Jeśli ktoś taki znajduje na przykład upodobanie w dzieciach, to czy taka ankieta też ma zawierać upodobania dewianta?
Za chwilę znajdzie się kolejny ktoś, kto zarzuci, że ankieta nie zawiera punktu widzenia Murzyna albo Eskimosa ;-)

Dlatego tego typu wtręty należy traktować jako siłą nam narzucaną obcą i wrogą nam ideologię LGBT chcącej nam wmówić, że nawet najgorsze dewiacje jak seks z dziećmi czy upodobanie do seksu z trupami to tożsamość płciowa, a której to należy się zdecydowanie przeciwstawiać, w każdej formie, by nie dawać tym ludziom pola do wszelkich dyskusji czy spekulacji, czy prawa do uznania za normatyw czy normalność.

Tymczasem jak to zostało wyżej napisane, niewierność to brak lojalności. Badaniem może być być poddana kwestia wszelkich możliwych aspektów uznawanych za zachowania nielojalne. W sumie to trochę robota bez sensu, coś jak tworzenie wąskiego księgozbioru z posiadanych na półce książek. Każdy z nas ma własne postrzeganie nielojalności żony/męża i gdy dla jednej osoby uśmiech nic nie znaczący będzie tylko uśmiechem, dla innej będzie powodem do awantury, dramatem, tragedią, prowadzącą nawet do samobójstwa - a więc nie istnieje coś takiego jak definiowalna skala emocji pozwalająca precyzyjnie określić, co jest już zdradą a co nie jest zdradą. Wszystko może zostać uznane za zdradę, więc można badać tylko to, co najczęściej jest uważane za zdradę. Dla jednych brak chęci na seks będzie już zdradą, a dla innych uzasadnioną wymówką. Dla jednych słaby obiad będzie już zdradą, a dla innych brak wódki na stole. Dla jednych przepuszczenie wypłaty na nowe ciuchy będzie zdradą, a dla innych tylko mediana polskiej pensji przynoszona co miesiąc, bo przecież to na nic im nie wystarczy. a Kowalska kupiła sobie właśnie nowe futro.
Ta praca powinna skupić się na tym co ważne, z tej ankiety nic nie wynika, co powinno być przedmiotem badania i statystycznej analizy, takie odwalenie tematu na odczepnego.

aster dnia kwiecień 17 2021 10:42:59
A może w końcu warto przywrócić normalność, wykazując absolutny brak tolerancji dla narzucającej nam siłą ideologii lewicy,

właśnie przez brak tolerancji i zrozumienia jest nam przez lewicę narzucane, oczywiście dla wybicia sięsmiley
narzucaną obcą i wrogą nam ideologię LGBT chcącej nam wmówić, że nawet najgorsze dewiacje jak seks z dziećmi czy upodobanie do seksu z trupami to tożsamość płciowa, a której to należy się zdecydowanie przeciwstawiać

to już podszywanie się pod LGBT, lesbijki, geje, osoby biseksualne i transpłciowe nie są potworami, tym że tacy są nie krzywdzą nikogo. Ważne żeby umieć rozdzielić orientację seksualną od zboczeń i dewiacji. Nikt nie ma przyzwolenia na krzywdzenie dzieci, bezczeszczenie zwłok; oni też.

Strona 1 z 2 1 2 >
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
Granice zdrady
Coraz bliżej do zdrady
17 lat razem i 3 lata zdrady
Podejrzenie zdrady
obupulne zdrady na własne życzenie - przestroga / zmiennik /
Jak sie odnalezc podczas zdrady
Czy przyczynilem się do zdrady !!!
Swobodne rozmowy - coś co doprowadziło do zdrady
Konsekwencje zdrady dla żony
zdrady
Planowanie zdrady
Obawy, czy dojdzie do zdrady?
Z pięknego snu w koszmar zdrady
Zdrady
Przyczyny zdrady
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
zdrada, dzieci, mies...
zdrada w ciąży
Mąż milczący miesiącami
Co dalej robić? Moj...
Mąż zdradza emocjona...
Co myślicie
Kolejny uszczęśliwio...
Zawsze może być lepiej
Historia jakich wiele
Nadzieja
Prosze o porade
Manipulacja, gra, bo...
dwa razy prawie to samo
Czy można szczęśliwi...
Zdrada emocjonalna
Śmieszna zdrada
Drugi (ostatni) raz
Praca magisterska na...
potrzbuje pomocy
Błagam poradzcie
Zdrada po 14 latach ...
Nie rozumiem...
zdradzony przez kobi...
Zycie w trojkacie
💔
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

AnaLPG
03/07 19:36
Hello!

Archiwum
Reklamy
Masaż kręgosłupa
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info